A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE

Filename: controllers/core.php

Line Number: 24

Blog Travelysta.pl | blog turystyczny, podróżne po Polsce - Prezentacja obiektu noclegowego |

Prezentacja obiektu noclegowego


Każdy posiadacz obiektu noclegowego często zastanawia się jak w sposób ciekawy i zachęcający opisać swój obiekt, by wyróżniał się na tle konkurencji. Nie jest to zadanie proste. Najważniejsze w opisie jednak jest to, by był zgodny ze stanem faktycznym, tak by klient po przyjeździe na miejsce nie czuł się rozczarowany. Powinien zawierać dokładny opis obiektu oraz jego wyposażenia, tak by można było sobie wyobrazić co zastaniemy na miejscu, najlepiej by zamieścić również fotografie dobrej jakości obiektu zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz obiektu. Opis musi dostarczać jak najwięcej informacji czyli na przykład takich jak cena, warunki rezerwacji, usługi dodatkowe, np. Wi – Fi, dodatkowe rozrywki organizowane przez właściciela obiektu, o ile takowe są. Ale nie tylko informacje o samym obiekcie będą interesujące, dotyczy to także jego otoczenia. Warto wspomnieć jak dojechać, co znajduje się w okolicy, jeśli są jakieś atrakcje, na pewno zainteresuje to turystę i zachęci do skorzystania z nich. Warto również zaznaczyć czy jest możliwość pobytu ze zwierzętami, to istotna i często mająca wpływ na wybór miejsca informacja.

Należy także umieścić informacje odnośnie wyżywienia czy jest prowadzone na miejscu, w jakiej formie, ewentualnie gdzie można zjeść jakiś posiłek. To jedna z rzecz, która najbardziej interesuje turystów. Drugą taką rzeczą będzie też informacja odnośnie możliwości pobytu z małymi dziećmi oraz to czy na ich przybycie obiekt jest przygotowany.

Ważną informacją będzie też umiejscowienie obiektu i infrastruktura jaka go otacza, dostarczy to informacji o możliwościach dotarcia do celu.

Istotnymi też będą takie informacje jak sposób rezerwacji i warunki tejże rezerwacji.

Opis nie powinien być zbyt rozwlekły tylko bardzo konkretny by klient w łatwy sposób znalazł potrzebne mu informacje, a jednocześnie nie pogubił się w ich natłoku.

Koniczne też będzie umieszczenie danych kontaktowych by dać możliwość potencjalnym klientom zasięgnięcia informacji, które potwierdzą te zawarte w opisie ewentualnie uzyskanie dodatkowych jakie go interesują.