A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE

Filename: controllers/core.php

Line Number: 24

Blog Travelysta.pl | blog turystyczny, podróżne po Polsce - Reklamuj się z Travelysta.pl - to proste! |

Reklamuj się z Travelysta.pl - to proste!


Przekonaj się jak szybko i prosto możesz dodać własną ofertę noclegową w naszym serwisie.

1.Utwórz konto dzięki któremu będziesz mógł dodać , edytować czy usunąć Twoje ogłoszenie.
Wystarczy że wpiszesz login którego chcesz używać oraz koniecznie trudne hasło.


2.Poznaj swoje konto w serwisie Travelysta.pl i zacznij od uzupełnienia danych. Pamiętaj że możesz także ustawić swoje zdjęcie profilowe oraz dodać krótki opis Twojej osoby.

3.Gdy założyłeś już konto, to pora na dodanie ogłoszenia.
Aby je dodać, wystarczy ze klikniesz na pasku menu w IKONĘ OŁÓWKA lub wejdziesz w zakładkę TWOJE OFERTY i klikniesz DODAJ OFERTĘ.
Jeśli już masz na swoim koncie ogłoszenia, zobaczysz je pod stroną TWOJE OFERTY , tam również możesz je edytować.4.Dodając ofertę, pamiętam aby wszystkie informacje były wartościowe i poprawnie napisane co przyczyni się do wzrostu zainteresowania Twoją ofertą.
Zdjęcia które masz zamiar dodać są również bardzo ważne gdyż goście chcą zobaczyć co na nich czeka na miejscu. Prosimy również o niedodawanie zdjęć z znakami graficznymi lub tekstami firm konkurencyjnych dla serwisu Travelysta.pl Oferty takie będą usuwane.5.Dodawanie ofert zostało podzielone na 5 etapów przez które przejdziesz w kilka minut.6.Ostatnim krokiem jest wybranie odpowiedniego pakietu dla Ciebie, dodatkowo możesz promować obiekt lub dodać ofertę jako LAST MINUTE.
Na koniec wystarczy że klikniesz przycisk WYBIERZ lub ZAPŁAĆ w przypadku ogłoszenia płatnego.7.W przypadku kiedy napotkasz jakiekolwiek problemu, będziesz miał sugestie lub propozycje współpracy napisz do nas na kontakt@travelysta.pl a my odpowiemy do 24 godzin.