A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE

Filename: controllers/core.php

Line Number: 24

Blog Travelysta.pl | blog turystyczny, podróżne po Polsce - Sylwestrowe szaleństwo. |

Sylwestrowe szaleństwo.


Sylwestrowe szaleństwo. 4 oryginalne pomysły na ten wieczór

Do Nowego Roku pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale osoby, które chcą spędzić ten wieczór w wyjątkowy sposób już teraz powinny rozglądać się za ciekawymi miejscami, gdzie przywitają 2015r.

Sylwester w Polsce: dokąd warto się wybrać?


Propozycja 1: Polski Bałtyk

Wśród prawdopodobnie najciekawszych miejsc w Polsce, gdzie warto zorganizować wieczór sylwestrowy jest Bałtyk. Nad morzem wypoczną szczególnie młode pary oraz osoby, które cenią sobie cieszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku.

Dla bardziej aktywnych polecamy Trójmiasto; Sopot, Gdańsk i Gdynia to nie tylko doskonałe zaplecze noclegowe, ale i rozrywkowe. Na gości czeka wiele wydarzeń muzycznych, a także doskonała zabawa na Rynkach Staromiejskich lub kilkugodzinny rejs statkiem, w cenę którego wliczone są alkohole, SPA i muzyka. Zakochani mogą wybrać romantyczną kajutę, a rodziny z dziećmi spędzić ten wieczór na wspólnych zabawach za animatorami.

 

Propozycja 2: Prawdziwie zimowy klimat na Suwalszczyźnie.

Osoby, które chcą spędzić ten wieczór w towarzystwie zimowej aury powinni odwiedzić Suwalszczyznę. To tutaj niskie temperatury nie odpuszczają w grudniu ani na chwilę.

Zawiedzeni nie będą z pewnością miłośnicy sportu – Suwalszczyzna to świetna okazja do spróbowania swoich sił w narciarstwie biegowym.

Dla najbardziej wymagających nie zabraknie hucznych bali, ale my polecamy to miejsce chociażby na chwilowe oderwanie się od codzienności w towarzystwie kuligu saneczkarskiego z prawdziwym ogniskiem i miejscowymi smakołykami.Propozycja 3: wieczór sylwestrowy w pociągu

Miłośnicy polskiej kolei na pewno ucieszy fakt, że PKP na wielu połączeniach organizuje tematyczne imprezy. W specjalnie oznaczonych pociągach zabawa trwa od wczesnego wieczora do późnego rana.

Za kilkadziesiąt złotych goście mogą nie tylko spędzić jeden z najbardziej oryginalnych sylwestrów w życiu, ale i podziwiać polskie krajobrazy – szczególnie w pociągu łączącym Przemyśl ze Szczecinem.

 

Propozycja 4: Wieliczka

Na niezapomniany wieczór mogą liczyć także te osoby, które zdecydują się na spędzenie Sylwestra w Wieliczce. Położona 100 metrów pod ziemią kopalnia każdego roku przyjmuje kilkuset gości z całego kraju, którzy mogą bawić się do białego rana przy muzyce z lat 60. i 70.

Osoby, które z pewnych względów nie będą mogły pojawić się w Wieliczce mogą szukać swojego miejsca także w kopalni soli w Bochni.